O nás

Vitajte na stránkach spoločnosti Tehno s.r.o

dovoľte nám v krátkosti predstaviť našu spoločnosť. Tehno s.r.o. so sídlom v Topoľčanoch vznikla 31.8.2005 za účelom etablovať ručné a pneumatické náradie UNIOR na Slovenský trh. Sme priamy dovozca, čo nám zaručuje nadštandardné vzťahy, dodacie podmienky, ceny a skladové zásoby. Náradie UNIOR spĺňa všetky nároky na vysokú kvalitu a využiteľnosť.  Hlavným zameraním našej spoločnosti je dodávanie náradia pre firmy zamerané na:stavebný, strojársky, elektrotechnický a stolársky priemysel.
Osobitnou časťou je sortiment náradia určený pre servis osobných aj nákladných automobilov. Popri týchto aktivitách sa orientujeme aj na obchodné firmy so zameraním na predaj náradia, elektroinštalačného materiálu a náradia pre motoristov.
Postupom času sme rozšírili svoje aktivity o predaj rezných, brúsnych a diamantových kotúčov taktiež Slovinského výrobcu MAMUT. Popri týchto značkách distribujeme produkty nemeckých výrobných spoločností: vrtáky do kovu a betónu, sekáče a dláta do betónu značky KEIL a závitníkov VOLKEL .
Vieme, že na slovenskom trhu existuje veľa firiem zaoberajúcich sa predajom ručného náradia. Od týchto sa odlišujeme hlavne tým, že ponúkame náradie a príslušenstvo  európskych  výrobcov so širokým záberom na takmer všetky pracovné profesie, s veľkým skladovým potenciálom  a nadštandardnými obchodnými a dodacími podmienkami.
Radi by sme sa zaradili medzi vašich dodávateľov a ukázali vám, že Tehno s.r.o. poskytuje iba kvalitné, odborné a profesionálne služby, ktoré podporia a pomôžu pri Vašom profitovaní. V prípade záujmu Vás pracovníci nášho obchodného oddelenia radi osobne navštívia a spolu s krátkym výkladom Vám odovzdajú kompletný balík našich produktov, v ktorom nájdete okrem náradia Unior aj širokú ponuku rezných, brúsnych, lamelových a diamantových kotúčov, vrtákov do kovu a dreva, sekáče a vrtáky do betónu, závitníky.
Môžete taktiež využiť náš e-shop, v ktorom nájdete kompletný sortiment. V prípade, že ste právnická osoba, resp. zastupujete záujmy firmy, kde ste zamestnaný, zaregistrujte sa a budete nakupovať za výhodnejších podmienok.
Dôverujte nám.
Tehno s.r.o.